niedziela, 12 kwietnia 2009

Program Poradni dietetycznej Kaloria

Przedstawiamy kolejną usługę oferowaną na aukcję dla Neli.

W imieniu Poradni dietetycznej Kaloria z Poznania serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji, która pomoże zarówno Neli, jak i zwycięzcy aukcji. Przedmiotem licytacji jest 2-miesięczny program żywieniowy, dzięki któremu wygrana osoba będzie mogła zadbać o stan swojego zdrowia. Proponujemy możliwość skorzystania z wiedzy specjalistów dietetyków.

Zapewniamy:
- pomiar składu ciała za pomocą specjalistycznej aparatury BODY-COMP MF, która pozwala na określenie w organizmie zawartości tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej, masy mięśniowej, ilość wody komórkowej, pozakomórkowej. Aparatura umożliwia również określenie stosunku Na/K oraz poznanie podstawowej przemiany materii;
- określenie parametrów antropometrycznych z wykorzystaniem BODY BALANCE COMFORT FS5;
-ocenę aktualnego sposobu żywienia przez dietetyka;
-2-miesięczną dietę - jest to program żywieniowy indywidualnie dopasowany do potrzeb, stanu zdrowia i upodobań zwycięzcy aukcji, bazujący na ogólnodostępnych produktach spożywczych.

Dla osoby, która wygra aukcję specjalnie zostaną stworzone dwie diety, z których każda obejmuje 14-dniowy jadłospis, umożliwiający korzystanie z diety w okresie dwóch miesięcy.

Wizyta u specjalisty odbędzie się w Poznaniu przy ul. Boranta 15 (www.kaloria.com.pl), w terminie indywidualnie ustalonym pomiędzy zwycięzcą aukcji a dietetykiem.

Od Skrzynka


A oto zespół studia Kaloria, panie, które podarowały powyżej sformułowany program dietetyczny na aukcję.

Brak komentarzy: